Opakowania szklane w hurcie – dla kogo taka usługa?

Hurtownia opakowań szklanych - wszystko, co jest Ci potrzebne, odszukasz w tym miejscu.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który póki będzie trwać ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to również branża, w której idealnie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, zdrowym czy też pysznym wyrobem. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać opakowane tak, by artykuł jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w szklane słoiczki i butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Hurtowy zakup słoików oraz butelek to metoda zmniejszenia kosztów

Wiadomym jest, że oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, smalczyk kanapkowy lub żurek, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest tym samym dla niego jednocześnie metodą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób także dostanie towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz butelki i słoiki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do rozlewania soków, wina lub piwa) i słoje. Transportowane są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1600, a nawet 4000 sztuk wybranego opakowania. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać zamówiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Wraz z paletą butelek oraz słoiczków hurtowo można również kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]