Pozbądź się zarazków z dłoni – żel do dezynfekcji rąk

Chcesz zamówić mydło antybakteryjne? Sprawdź https://verdeavis.pl/higiena/dezynfekcja-rak.html

Nawet do 5 milionów bakterii może bytować na każdym centymetrze kwadratowym powierzchni dłoni. Wiele tych organizmów ma ogromny potencjał chorobotwórczy – na naszych rękach rozprzestrzeniają się pasożyty, bakterie i wirusy, które powodują groźne schorzenia. Z tej przyczyny mycie rąk jest absolutnie nieodzowne. Za pomocą normalnego mydła możemy jednak pozbyć się ze skóry maksymalnie 90% bakterii. Zwykle to satysfakcjonujący wynik, jakkolwiek w licznych sytuacjach niezbędne będzie skorzystanie z o wiele efektywniejszych preparatów.

antybakteryjny żel do rąk – gdzie jest stosowany

Mydło antybakteryjne znajduje szerokie zastosowanie w różnych sferach życia. Najpopularniejsze jest w instytucjach medycznych – szpitalach, gabinetach dentystycznych czy przychodniach. Poza tym jego użycie jest nieodzowne w gabinetach kosmetycznych, gdzie pracownicy mają bezpośredni kontakt ze skórą klientów i znajdującymi się na niej bakteriami. Po antybakteryjny żel do rąk bezsprzecznie powinni sięgać również pracownicy przemyśle gastronomicznym – zwłaszcza po przyrządzaniu potraw z jajek, mleka czy mięsa (głównie z drobiu), bo te artykuły spożywcze, gdy są surowe, nierzadko są zakażone bakteriami.

Rodzaje środków do dezynfekcji rąk

Najczęściej spotykanym preparatem do dezynfekcji rąk jest, naturalnie, mydło w płynie z dodatkiem substancji likwidujących drobnoustroje – najczęściej jest to alkohol. Preparaty do dezynfekcji rąk występują także pod postacią płynu lub żelu. Zarówno żel, jak i płyn antybakteryjny do rąk można nabyć w opakowaniach o różnych objętościach – małych, mieszczących się w torebce albo kieszeni, lub dużych, zaprojektowanych do stosowania w dozownikach ściennych, często przystosowanych do uruchamiania łokciem bądź wyposażonych w fotokomórkę.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]