Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Zobacz, gdzie nabyć akcesoria do alkoholu.

Domowa produkcja trunków alkoholowych, kiedyś niezwykle popularna, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane samodzielnie są o wiele tańsze od tych ze sklepu), ale również pociąg do eksperymentów, możliwość przygotowania trunków według naszych upodobań oraz zadowolenie płynące ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera wino, cydr, piwo bądź nalewki, choć nie brak także miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Wyrób alkoholu w domu byłby niemożliwy bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – specjalnych balonów, rurek, korków czy pojemników. Co więcej, do każdego typu alkoholu potrzebne są odmienne akcesoria – dla wina jest to na przykład prasa do owoców, zaś w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z alkoholem trzeba odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber albo pozostałe alkohole domowe jesteśmy w stanie przygotować samemu. Dużo lepiej będą jednak wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy podarować krewnym jako upominek lub zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Szczególny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych alkoholach, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]