Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Chcesz kupić akcesoria do jazdy konnej? Sprawdź horse-trade.pl

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]