słoik z kranem, słój z kranem

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]