Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Jeśli chcesz kupić sztuczne rzęsy, koniecznie wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Gęste i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut kobiety. W dzisiejszych czasach także te, którym natura pożałowała ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce pociągającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z czego są one wytwarzane i czy wyróżniają wytrzymałością?

Przedłużane rzęsy – z jedwabiu, a może z futra norek?

Sztuczne rzęsy to niezawodna i prosta metoda na perfekcyjne wykończenie makijażu. Chcesz kupić najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które przyniosą długoterminowe i bezkonkurencyjne rezultaty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku lub w formie kępek. W pierwszym wypadku jedyne co trzeba wykonać to przylepić cały pasek do skóry górnej powieki zaraz nad zarysem rzęs – skutek jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone natomiast do zagęszczania rzęs, lecz można ich użyć tylko na zewnętrznych częściach powiek. Dostępne w sklepach modele rzęs są wytwarzane z naturalnych surowców, takich jak włoski z futra norek syberyjskich, sterylizowane ludzkie włosy czy też jedwab, ale również z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Obecnie powodzeniem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Sztuczne muszą być delikatne, by nie przeciążać oka i zapewniać maksymalny najwyższy komfort, a zarazem bezproblemowe aplikacji i niezwykle mocne. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku doskonale sprawdzające się na szykownych randkach. Masz już sztuczne rzęsy? Nie zapomnij, iż do ich aplikacji potrzebne są specjalne przybory – hipoalergiczny klej, który nie wywoła reakcji alergicznej, a także pinceta. Po usunięciu sztucznych rzęs, warto także zastosować na skórę odżywkę wzmacniającą naturalne włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]