Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Kapsułki A Modo Mio zamówisz na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Podmiotów przetwarzających kawę są tysiące, jednak Lavazza ciągle plasuje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił mały sklep, w którym prażono ziarna kawy oraz produkowano ich niepowtarzalne mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca rezydentów miasta. Wiek później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje aromatem swoich mieszanek, wyznaczając wzorce również w zakresie kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą A Modo Mio – można kupić ich odpowiedniki

Jednymi z często kupowanych obecnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą zaparzenie smacznej, aromatycznej kawy trwa zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać tylko z kapsułek produkowanych przez tę firmę. Dziś na rynku znaleźć można wiele odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale nadal cechuje je głęboki smak.

Kto sprzedaje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do licznych popularnych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką robusty z arabiką (Intenso Gola czy Superbia), pyszną kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), ale także napoje o smaku czekolady (Mokaccino), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]